PostHeaderIcon Zajęcia

Zajęcia od 15 września

PostHeaderIcon Kadra

STUDIO TAŃCA

Jeśli chcesz ciekawie, aktywnie i w odprężający sposób spędzić czas wolny, przyjdź do nas. Tutaj poczujesz się swobodnie i pewnie na parkiecie, a być może odnajdziesz pasję na całe życie. Załóż wygodny strój i spędź z nami miło swój czas wolny!


ZUMBA, HIP-HOP, DISCO LATIN MIX

Zumba


Ola Murat-Bochen i Milena Murat to siostry, które łączy pasja i miłość do tańca. Tańczą od wczesnego dzieciństwa odnosząc wiele sukcesów. Instruktorki tańca sportowego, licencjonowane instruktorki ZUMBY, aktywne członkinie ZIN (Zumba Instruktor Network)..oczywiscie nie tylko...:):) Absolwentki Wydziału Pedagogiki UMCS w Lublinie

„Zapraszamy na nasze zajęcia, gwarantujemy zwariowaną zabawę, moc emocji i ENDORFIN.....oraz spadek wagi ciała i pięknie wyrzeźbioną sylwetkę.... Dzieci i młodzież zapraszamy na nasze zajęcia, gwarantujemy wspaniałą atmosferę, niezapomniane choreografie oraz występy.....do zobaczenia:):)” Ola i Milena
Pavlo VasylenkoBALET DLA DZIECI
Pavlo Vasylenko

Jest związany z tańcem od najmłodszych lat. W 2008 r. ukończył Narodowy Uniwersytet Kultury i Sztuki w Kijowie. Dzięki któremu zdobył przygotowanie zawodowe w wielu stylach tanecznych m.in. t. klasyczny, t. ludowy , t. współczesny , t. towarzyski. Od 2007 został tancerzem w Narodowym Akademickim Teatrze Operetki w Kijowie. W latach 2011-2013 pracował w Teatrze Muzycznym w Lublinie jako koryfej zespołu baletowego. Swoje doświadczenia zawodowe wykorzystuje w pracy pedagogicznej z dziećmi i młodzieżą, a także z dorosłymi i zawodowymi tancerzami.

STUDIO PIOSENKI dla DZIECI I MŁODZIEŻY

Uczymy emisji głosu, rytmiki, dykcji, ruchu scenicznego, poprawnego śpiewu z odpowiednią interpretacją wykonywanej piosenki i właściwym sposobem poruszania się na scenie. Repertuar piosenek dobierany jest z uwzględnieniem indywidualnych możliwości uczestnika zajęć.

Uczniowie naszego studia biorą udział w koncertach, konkursach i festiwalach.


Halina Teodorowicz

LEKCJE ŚPIEWU
Halina Teodorowicz

Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Nauczycielka śpiewu. Solistka Schola Cantorum Gedanensis.

Swoje życie zawodowe związała z edukacją i pracą artystyczną.

Posiada wielki talent pedagogiczny, jej uczniowie zdobywają najwyższe laury w licznych konkursach wokalnych.Łukasz KołodziejczykLEKCJE GRY NA GITARZE i PIANINIE
Łukasz Kołodziejczyk

Absolwent Wydziału Jazz'u i Muzyki Estradowej UMCS w Lublinie - Specjalizacja Instrumentalna.

Uczy dzieci śpiewu, gry na gitarze, fortepianie. Współpracuje z licznymi zespołami w Polsce. Szczególnie bliska jest mu muzyka gospel. Gra na wielu instrumentach, m.in. na pianinie, gitarze (basowej,elektrycznej, akustycznej), trąbce, perkusji, congach.Paweł MazurGITARA, SKRZYPCE
Paweł Mazur

Jestem Absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu. Pasjonuję się zarówno muzyką klasyczną jak i muzyką rozrywkową. Dzięki muzyce moje życie stało się lepsze i bogatsze.Muzyka sprawia, że zapominamy o wszystkich złych momentach w naszym życiu. Stajemy się lepszymi ludźmi.


Beata Małgorzata WasilewskaSTUDIO PLASTYCZNE „Mały Artysta”

Oferujemy kursy rysunku i malarstwa, hand-made oraz zajęcia plastyczne dla dzieci i rodziców. U nas każdy znajdzie sposób na wyrażanie własnej osobowości i ekspresji. Naszym celem jest pobudzanie kreatywności i wyobraźni. Pogłębianie zdolności manualnych, umiejętność podejmowania twórczych decyzji oraz czerpanie radości z tworzenia.


Beata Małgorzata Wasilewska

Absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS grafika i rysunek, magister sztuki, projektant wnętrz. Oprócz pracy twórczej zajmuje się prowadzeniem autorskich warsztatów dla dzieci w Niepublicznym Ognisku Artystycznym i dorosłych w Centrum Rozwoju i Edukacji Champion w Lublinie.
Celem jej warsztatów jest:

- Rozbudzenie twórczej postawy wobec świata i siebie.

- Kształcenie wyobraźni plastycznej i umiejętności warsztatowych.

- Rozwijanie poczucia piękna i wrażliwości estetycznej.

Pragnę, aby Sztuka dla Dzieci nie była tylko terapią i rozwijaniem talentów, ale znakomitą zabawą i sposobem na nudę.

Malujemy na niecodziennych materiałach, bawimy się kolorami i strukturą, poznajemy różne techniki plastyczne – masa solna, papierowa wiklina, kolage, malowanie farbami, rysowanie, tworzymy prace przestrzenne z wyobraźni i natury. Wspólne warsztaty rodziców i dzieci uczą, jak spędzać czas razem i cieszyć się z tworzenia.

 

PostHeaderIcon Szkoła języka angielskiego Smart School

więcej info ...

Zapisz się...

 

PostHeaderIcon Studio muzyczne – 35 zł lekcja

Śpiew i nauka gry na gitarze, pianinie, perkusji, skrzypcach.

Indywidualny plan dla uczniów, konieczny kontakt telefoniczny.

Zapisz się

 

PostHeaderIcon STUDIO TAŃCA i FITNESSU


BALET dla dzieci  (Pavlo Vasylenko)
Zapisz się

Taniec nowoczesny (Milena Murat)

6-10 lat GANG KIDS środa godz.16.45 -17.45, Zapisz się

Hip Hop (Milena Murat)
10-15 lat FLY STEP środa godz. 17.45-18.45, Zapisz się


 
Start Zapisy na zajęcia